Antieke Engelse notenhouten staande klok. Gesigneerd Philip Trebor London. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk met datumaanduiding, secondenwijzer. Vergulde en verzilverde wijzerplaat. Datumaanduiding zit l...
Zeldzame vier-zijdige wereld torenklok met onderin enchapement uurwerk. Vier uurwerken. In te stellen op vier landen. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Vergulding overgeschilderd. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok 3 gewichter met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren klok met bewegende ogen. Zitten er los in? 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing glaspendule met kwikslinger. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Gemaakt voor Blackstar & Frost New York. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Grote cloisonne tafelklok met emaille plaquettes en figuren/landschap voorstelling. 20e Eeuw. Mechanisch, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse geëboniseerde mahoniehouten portaalklok. Gesigneerd Bouillon. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse brons vergulde Charles Dix pendule. Vrouw met lyra. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten Engelse staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Afmeting: H 220 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine wortelnoten Hollandse staande klok van Warmink. Weekloper met halfuur-slag en maanstand. Naar Amsterdams voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten snijwerkklok met ranken en fruit decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...
Engelse massief eiken staande klok omstreeks 1800, met messing gegraveerde wijzerplaat gisigneerd Rich. Muson St Albans. 8 daags uurwerk met datum aanduiding.220x46x24cm in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met facet geslepen glas en halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Ongemerkt uurwerk. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Weens speelwerk voor regulateur. Met aansluiting voor naar uurwerk. Circa 1880. Alle tanden heel van kam. Functie niet getest. Afmeting: 14 x 6 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek uurwerk. London. Circa 1900. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Pfeilkreuz historisme miniatuur staand klokje met verguld bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Nieuwere vergulding man met kruis. Met tekst 'de Fence de Chasse'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 43 x 12 cm. In goede staat.