19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.