Ongesigneerd. 20e Eeuw. Moeder met traan bij kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd groot schilderij. 19e Eeuw. Figuren aan het bidden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Poezen stilleven. Naar Henriëtte Ronner. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkhuijzen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met windmolen, waterpartij, wandelaar en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met kreeft et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 79 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd. Landschappen. Circa 1920. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram F.H. 1922. Schelpenvissers op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Eenden bij burcht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1949. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met rozen, tin en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. Hesterman. 1877 - 1955. Hollands stadsgezicht met gracht, boten en vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Dame in stoel. Degas stijl. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Veertien stuks zeldzame 18e eeuwse medische gravures. Door B. de Bakker en F. de Bakker. Betreffende baarmoeder, bevalling et cetera. 1726 - 1775. Gravures op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In goed...
F.H. Sypkens Fecit. 19e Eeuw. Heuvelachtig landschap met vee en herders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Corneille, 1997. 1922 - 2010. Slang, kat en mens. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Landschap met hooischuur en plaggenhut bij sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1950. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met kersen, porselein, tin en glas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, Enschede. 1896 - 1970. Buurserbeek Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Figuur in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In redelijke staat.
Wim Meijer. 1980. Kermis met figuren in Apeldoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Meijer. Hollandse gebakkraam met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Richard Volkmann. 1860 - 1927. Landschap met korenveld. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 97 cm. In goede staat.
J.H. Oostendorp. Circa 1950. Gezicht op ven bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baai met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Hoshyar Rasheed (Irak). 2001. Titel: Het rode liedje. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
H.F. de Grijs. 1866 - 1933. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 23 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
G. Macintosh, 1883. Engelse School. Interieur met figuren en gans op tafel. Titel: 'In doubt'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Dorpsstraat Freiburg met figuren. Olieverf op linnen op paneel. Maroufle. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Monogram P.J.H. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 10,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Monogram Jan.Tibbe Borne Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk uit Borne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Rhijnen. Plasgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.