Grote antieke vergulde Thaise bronzen boeddha figuur op houten sokkel. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pullen met hengsel. Figuren decor. Eén beschadigd. Eén gaaf. Afmeting: 18 - 19 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese glazen bonsai bomen met houten lakwerk bloembakken. 19e Eeuw. Minimale beschadigingen. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; Drie celadon kommen met grijs craquelé glazuur. Met bodemmerk. En één kom met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; sauskom met chicken decor + merk. Kleine cup met floraal decor. En een cup met karperdecor + merk, haarlijn. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met havengezicht/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel goed. Beide koppen goed. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen gecontourneerde console voor wierookbrander. Met karaktertekens. Afmeting: H 6 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.