Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.
Vergulde Hollandese marine sabel schede met zwart leer. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Antiek verguld Frans sabel. Gesigneerd L. Garr. Mogelijk Grenadier Nationale Garde. Lyra op heft met ranken. Afmeting: L 79 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse voorladers. Defect. Afmeting: L 113 - 128 cm. In matige staat.
Antiek gegraveerd pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 34 cm. In goede originele staat.