This website uses cookies

46. Oktoberveiling 2020

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Kristalglazen kroonluchter 2287
Kristalglazen kroonluchter

Result:

60 EUR

Sold
2x Kraagkandelaren 2288
2x Kraagkandelaren

Result:

110 EUR

Sold
Beschilderd dienblad 2289
Beschilderd dienblad

Result:

40 EUR

Sold
Lot ansichtkaarten Hengelo 2290
Lot ansichtkaarten Hengelo

Result:

25 EUR

Sold
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2291
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Result:

450 EUR

2x Vuurvergulde kaarskandelaren 2292
2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Starting price 800 EUR
Bronzen inktstel 2293
Bronzen inktstel
Starting price 300 EUR
Grote lijst met stucwerk 2294
Grote lijst met stucwerk
Starting price 90 EUR
Witte smeedijzeren poort 2295
Witte smeedijzeren poort
Starting price 150 EUR
Groot smeedijzeren hek 2296
Groot smeedijzeren hek
Starting price 160 EUR
2x Smeedijzeren hek 2297
2x Smeedijzeren hek
Starting price 325 EUR
2x Empire-stijl kratervazen 2298
2x Empire-stijl kratervazen
Starting price 250 EUR
Lot koperwerk op dienblad 2299
Lot koperwerk op dienblad
Starting price 80 EUR
Sold
2x Bronzen kroonluchter 2300
2x Bronzen kroonluchter

Result:

130 EUR

Bronzen kroonluchter 2301
Bronzen kroonluchter
Starting price 40 EUR
6x Tinnen maten 2302
6x Tinnen maten
Starting price 60 EUR
17e  Eeuwse bronzen kookpot 2303
17e Eeuwse bronzen kookpot
Starting price 80 EUR
Sold
Antiek eiken bordenrek, 1880 2304
Antiek eiken bordenrek, 1880

Result:

35 EUR

Sold
6x Aziatica houtsnijwerk 2305
6x Aziatica houtsnijwerk

Result:

45 EUR

Sold
2x Antiek koperwerk 2306
2x Antiek koperwerk

Result:

30 EUR

Sold
2x Kaarskandelaren 2307
2x Kaarskandelaren

Result:

45 EUR

Plafondlamp met geslepen glas 2308
Plafondlamp met geslepen glas
Starting price 35 EUR
Zeldzame glazen strijksteen 2309
Zeldzame glazen strijksteen
Starting price 250 EUR
Sold
5x Olielampen 2310
5x Olielampen

Result:

40 EUR