Antiek Frans marmeren Louis Seize-stijl pendule stel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...
Eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok voor kaarslicht. Circa 1900. Functie niet getest. Barst in glas. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...
West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met messing beslag + automaat. Messing parasol draait? Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse ijzeren uurwerken. Niet getest. Afmeting: 24 - 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Incompleet. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws uurwerk van een Franse lantaarnklok. Cartouches missen. Functie niet getest. Afmeting: 38 cm. In redelijke staat.
Antieke neo-gothische portre montre in kathedraalvorm. Compositie metaal. Met Engelse snek zakhorloge. Functie niet getest. Afmeting: circa 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.