Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering/polychromie, gewichten, spillegang met wekker. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...
Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.
Franse Art Deco marmeren glaspendule met chroom + marmeren lamp. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 48 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart marmeren pendule met paard en menner. Compositie metaal. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 77 x 57 x 21 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur met messing beslag. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Tournant nachtklok, voor kaarslicht. Circa 1880. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oude Duitse zaagklok met Vorderzappler en emaille wijzerplaat. Met koper en beukenhouten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker op bel. Circa 1890. Glas voor kaarslicht gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang. Geen deurtjes, gewichten, slinger. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zware zeldzame antieke messing tafelklok met gegraveerde ijzeren wijzerplaat met figuren voorstelling (middeleeuws). Freres Limbourg. Tres Riches heures du Duc Berry Chantilly. Achtdaags-stil enchappe...
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Charles Dix pendule met brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met wekker. Originele beschilderingen. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing historisme klokkenstel. Circa 1890. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse kathedraalwekker met polychromie. Automaat. Monnik beweegt + bel. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire portaalklok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1840. Zonder slinger. Klokkast behoeft reiniging. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Rozenhouten Westminster staande klok met bronzen beslag en floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 179 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse metalen electrische dubbelzijdige Brillie stationsklok. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 25 x Ø 66 cm. In goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Franse mahoniehouten tafelklok met koper-inleg. Leroy & Cie. Paria No. 18780. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Gaaf 19e eeuws Frans marmeren klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.