Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose soeplepels met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: L 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee borden met floraal + swastika decor. En een vleesschaal met landschap decor, één chip. Afmeting: 23,5 - 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met landschap/figuren/pagodes en goud decor. Haarlijnen + minimale chips. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse lotusvormige Chinees porseleinen dekselkom met floraal en goud decor. Afmeting: 12,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.