This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Erotisch bronzen figuur 5048
Erotisch bronzen figuur
Starting price 100 EUR
Sold
Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw 5049
Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw

Result:

650 EUR

Sold
Houten beeld 5050
Houten beeld

Result:

200 EUR

5x Bronzen figuren, Jan Kip 5051
5x Bronzen figuren, Jan Kip
Starting price 130 EUR
10x Bronzen figuren, De Ruiter 5052
10x Bronzen figuren, De Ruiter
Starting price 250 EUR
Sold
Gietijzeren Art Deco schaal van Ewald Mataré 5053
Gietijzeren Art Deco schaal van Ewald Mataré

Result:

110 EUR

2x Afrikaanse figuren 5054
2x Afrikaanse figuren
Starting price 100 EUR
Sold
Buste van J.W. Goethe 5055
Buste van J.W. Goethe

Result:

60 EUR

Gestoken figuur op sokkel 5056
Gestoken figuur op sokkel
Starting price 100 EUR
Bronzen figuur, Uil op boeken 5057
Bronzen figuur, Uil op boeken
Starting price 120 EUR
Antieke Franse bronzen buste 5058
Antieke Franse bronzen buste
Starting price 400 EUR
Sold
Bronzen figuur, Zwemmer in duikhouding 5059
Bronzen figuur, Zwemmer in duikhouding

Result:

90 EUR

Sold
2x Houten leeuwen 5060
2x Houten leeuwen

Result:

50 EUR

Sold
3 Adelaars met glazen bol 5061
3 Adelaars met glazen bol

Result:

85 EUR

Sold
Bronzen beeld, Twee naakte krijgsgevangenen 5062
Bronzen beeld, Twee naakte krijgsgevangenen

Result:

50 EUR

2x Bronzen figuren 5063
2x Bronzen figuren
Starting price 80 EUR
Sold
3x Beeldjes, Vrouwen 5064
3x Beeldjes, Vrouwen

Result:

70 EUR

Sold
2x Franklin Mint figuren 5065
2x Franklin Mint figuren

Result:

110 EUR

Sold
Bronzen figuur, Vrouw 5066
Bronzen figuur, Vrouw

Result:

50 EUR

Sold
Bronzen figuur, Kleine uil 5067
Bronzen figuur, Kleine uil

Result:

90 EUR

Sold
2x Bronzen kikkerfiguren 5068
2x Bronzen kikkerfiguren

Result:

50 EUR

Sold
Bronzen figuur, Hermes 5069
Bronzen figuur, Hermes

Result:

225 EUR

Sold
Bronzen figuur, Jongen 5070
Bronzen figuur, Jongen

Result:

50 EUR

Sold
Bronzen figuur, Russische soldaat 5071
Bronzen figuur, Russische soldaat

Result:

100 EUR