Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Religieus Oostenrijks snijwerk figuur Mösern bij Seefeld Elbigalp. 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.