G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Walasse Ting. 1929 - 2010. Vrouwengezichten met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
M. Mühlig. 1823 - 1873. Duitse School. Jagers in de bergen bij afschot van vos. Beschadigd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...
Alexander Klar. Duitse School. Portret naar Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Naakte schone in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Janos Visky. 1891 - 1987. Hongaarse School. Paardenkar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 50 cm. In goede staat.
H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
R. de Haan. 1943 - . Gezicht op Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.