This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

David J. Bles, Figuren studie
Starting price 450 EUR

David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Starting price 250 EUR

P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Sapi Cap.? 2x Verliefd ouder stel
Result: 425 EUR

Antiek pendant. Circa 1900. Gesigneerd Sapi Cap? 2x Verliefd ouder stel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

3x Jan Hoowij, Divers
Starting price 170 EUR

Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...

2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Starting price 100 EUR

Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...

Monogram A.G., Hollands wintergezicht
Result: 200 EUR

Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 33 cm. In goede staat.

Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer
Result: 200 EUR

Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands poldergezicht met boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Result: 750 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Result: 700 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

Batik doek, 120 x 85
Result: 275 EUR

Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.

W. Hambüchen, Botters op zee
Result: 700 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Result: 140 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Damesbuste
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Damesbuste. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Feike C. Nossen, Hollands landschap
Starting price 100 EUR

Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Interieur met figuren, kind en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Result: 225 EUR

G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap
Result: 275 EUR

Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Starting price 150 EUR

Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien
Result: 500 EUR

Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.

F. Hoppe, Meisje met konijn
Starting price 500 EUR

F. Hoppe. 19e Eeuw. Meisje met konijn. Olieverf op paneel. Oud wormbeval. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In redelijke staat.

Atelier W. Martens, Achterhof boerderij
Starting price 450 EUR

Atelier Willy Martens. 1856 - 1927. Achterhof boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Starting price 225 EUR

Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.

W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind
Result: 225 EUR

W.B. IJzerdraat, 1901. 1835 - 1907. Boeren interieur met oma en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

H. Gerbault, Flanerende mensen
Starting price 150 EUR

H. Gerbault. 1863 - 1930. Flanerende mensen. 20er Jaren. Pastel op papier. Afmeting: H 36 x B 29 cm. In goede staat.

N. Bastert, Zigeunerkamp
Result: 225 EUR

N. Bastert. 1854 - 1939. Zigeunerkamp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x 32 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje
Result: 180 EUR

P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Result: 200 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...

Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Result: 100 EUR

Ongesigneerd?19e Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder
Result: 120 EUR

Anthony Beek. Circa 1920. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

S.F. van Dorsser, Stilleven met roemer, tin etc ...
Result: 200 EUR

S.F. van Dorsser. Circa 1920. Stilleven met Roemer, tin, koper en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte
Result: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Siebende Plage im Ägyptenland. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Starting price 30 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren
Starting price 150 EUR

Simon Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pruimen
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Delftse kom met pruimen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer
Result: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven
Result: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Starting price 400 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Starting price 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.

2x H. Dixon, Spelende kittens
Starting price 80 EUR

2x H. Dixon. 1861 - 1942. Spelende kittens. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.

Monogram J.S. , Moeder op ziektebed
Starting price 100 EUR

Monogram J.S. 20e Eeuw. Moeder op ziektebed. Litho. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Starting price 250 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm. In goede staat.

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Result: 600 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Grote ikoon
Result: 200 EUR

Groot houtgestoken handgeschilderd ikoon naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.

P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Starting price 100 EUR

P.C. Kramer. 1879 - 1940. Woonwagen bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Josef Strahn, Landschap met schapen en herder
Starting price 300 EUR

Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur
Result: 500 EUR

Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

J.F. v.d. Voort, Boerenfamilie bij kalf
Starting price 300 EUR

J.F. v.d. Voort, 1943. Belgische School. Boerenfamilie bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 79 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Result: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 37 x B 39 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel
Result: 800 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands fregat
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Starting price 900 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Starting price 300 EUR

Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Starting price 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij
Result: 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Landschap, schuurtje bij leerlooierij te Laroche. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Bosven
Result: 160 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.

M. Frost, Visserboten op strand
Result: 120 EUR

Martin Frost. 1875 - 1928. Duitse School. Vissersboten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Capelle, Hollandse schepen
Result: 225 EUR

Capelle, 1862. Mogelijk Alfred Capelle. 1834 - 1887. Hollandse schepen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

2x J. Wagner, Havengezichten met boten
Result: 130 EUR

Twee werken van J. Wagner. Circa 1920. Carl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Havengezichten met boten en figuren. Olieverf op linnen. Eén doek behoeft restauratie. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In rede...

F. Nicot, Marokkaanse markt
Result: 140 EUR

Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Boerin met emmer
Starting price 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Boerin met emmer. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 8 cm. In goede staat.

H. Lit, Stilleven met asters
Starting price 70 EUR

H. Lit. 1926. Stilleven met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Result: 500 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter
Result: 130 EUR

Joseph Fishman. Tweede helft 20e eeuw. Kerkgezicht met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

C. Dettmer, Oostenrijks bergmeer
Result: 150 EUR

C. Dettmer, 1925. Leipzig. Duitse School. Oostenrijks bergmeer met figuren in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Vaas met rozen
Starting price 180 EUR

H.W. Eckhard. 1872 - . Duitse School. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Result: 300 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

G. Hattink, Bijbelse voorstelling
Starting price 650 EUR

G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer
Result: 60 EUR

Jan Kelderman. Zeilboten op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

M. Ottee, Maasbrug Rotterdam
Result: 275 EUR

M. Ottee. 1898 - 1981. Circa 1930. Pseudoniem Arnout van Gilst. Maasbrug bij Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling
Starting price 150 EUR

H.F. de Grijs. Bijbelse voorstelling. Gesprek tussen God en Adam. Verso. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 21 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Starting price 135 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Result: 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Starting price 150 EUR

Robert Nunan, 1974. The beach Dix Cove Takoradi Ghana. Baaij met huis en palmen. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jelle Hilbrands
Result: 120 EUR

Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Starting price 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren
Result: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer in interieur
Starting price 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.

L. Eland, Naakte dame tegen muur
Starting price 300 EUR

L. Eland. 20e Eeuw. Naakte dame tegen muur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Result: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Result: 50 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Door Nicolaum Vissher. 1618 - 1709. Auctor N. ten Have. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

Steendruk? Jacques de Gheyn II
Result: 90 EUR

Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Result: 325 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.

H. Roosink, Landschap met eendenfamilie
Starting price 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eendenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Roosink, Landschap met kippen
Starting price 200 EUR

Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Warmenhoven, Platbodems
Starting price 250 EUR

J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden
Result: 160 EUR

Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Result: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe
Starting price 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Los Hoes Twenthe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Hös Jaan
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg
Starting price 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer en boerin bij paarden met eg. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Heilige met bijbel en dolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Starting price 130 EUR

J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Starting price 150 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap
Result: 325 EUR

Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.