This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
M. Koornstra, Figuur in landschap 1192
M. Koornstra, Figuur in landschap

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk, Winters landschap met huizen 1193
Onduidelijk, Winters landschap met huizen

Result:

120 EUR

Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot 1194
Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot
Starting price 160 EUR
Sold
Schenkelaars, Musicerende figuur 1195
Schenkelaars, Musicerende figuur

Result:

170 EUR

G. Krol, Verso achter vliegveld 1196
G. Krol, Verso achter vliegveld
Starting price 50 EUR
Sold
A. Verleur, Landschap met windmolen 1197
A. Verleur, Landschap met windmolen

Result:

100 EUR

Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin 1198
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Starting price 120 EUR
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten 1199
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Starting price 120 EUR
Sold
Monogram, Dame met strandhoed 1200
Monogram, Dame met strandhoed

Result:

70 EUR

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali 1203
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Starting price 400 EUR
Sold
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas 1204
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas

Result:

275 EUR

Onduid.gesign., Figuren in bos 1205
Onduid.gesign., Figuren in bos
Starting price 100 EUR
I.I. Hughes, Heer met lektuur 1206
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Starting price 150 EUR
Sold
P. Renard, Strandgezicht 1207
P. Renard, Strandgezicht

Result:

170 EUR

C.H. Tielmans, Dorpsstraat 1208
C.H. Tielmans, Dorpsstraat
Starting price 130 EUR
Sold
2x E. van Dahlen, Vissersboten op volle zee 1209
2x E. van Dahlen, Vissersboten op volle zee

Result:

140 EUR

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis 1210
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Starting price 80 EUR
Sold
Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser 1211
Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser

Result:

100 EUR

Sold
5x Miniaturen, divers 1212
5x Miniaturen, divers

Result:

60 EUR

Sold
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

Result:

850 EUR

Sold
A. Heyboer, Naakte dame met spetters 1214
A. Heyboer, Naakte dame met spetters

Result:

200 EUR

A. Heyboer, Erotische danseres 1215
A. Heyboer, Erotische danseres
Starting price 200 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1216
K. Heynsius, Strandjutter
Starting price 80 EUR
Sold
M. van Lente, Vaas met bloemen 1217
M. van Lente, Vaas met bloemen

Result:

150 EUR

Sold
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven 1218
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven

Result:

80 EUR

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1219
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Starting price 120 EUR
Sold
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser 1220
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser

Result:

80 EUR

H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis 1221
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Starting price 70 EUR
G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap 1222
G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap
Starting price 600 EUR
Sold
P. Renard, Strandgezicht met figuren 1223
P. Renard, Strandgezicht met figuren

Result:

100 EUR

Juliantho, Indonische markt met figuren 1224
Juliantho, Indonische markt met figuren
Starting price 100 EUR
R. Holtrop, Hollands wintergezicht 1225
R. Holtrop, Hollands wintergezicht
Starting price 100 EUR
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk 1226
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Starting price 100 EUR
Sold
F. Boersma, Stilleven met uien 1227
F. Boersma, Stilleven met uien

Result:

50 EUR

Sold
Onduid.gesign., Portret jonge man 1228
Onduid.gesign., Portret jonge man

Result:

45 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1229
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Starting price 300 EUR
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1230
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Starting price 80 EUR
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems 1231
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Starting price 70 EUR
Sold
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I 1232
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I

Result:

50 EUR

Sold
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht 1233
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht

Result:

200 EUR

Sold
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout 1234
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout

Result:

100 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven fruit 1235
C. Cornelisz, Stilleven fruit

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven citroen, roemer.. 1236
C. Cornelisz, Stilleven citroen, roemer..

Result:

155 EUR

Sold
Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

Result:

60 EUR

Sold
Sam Schellink, Stenderkast molen 1238
Sam Schellink, Stenderkast molen

Result:

200 EUR

Sold
H. Poeder, Poldergezicht met koeien 1239
H. Poeder, Poldergezicht met koeien

Result:

200 EUR

Sold
Monogram A.B.'68, Meisjes portret 1240
Monogram A.B.'68, Meisjes portret

Result:

50 EUR

Sold
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij 1241
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij

Result:

425 EUR

H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1242
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Starting price 150 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom 1243
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Starting price 150 EUR
B. Brugman, Dorpskerk 1244
B. Brugman, Dorpskerk
Starting price 200 EUR
Sold
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek 1245
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek

Result:

80 EUR

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1246
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Starting price 200 EUR
J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk 1247
J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk
Starting price 70 EUR
Sold
W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar 1248
W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar

Result:

100 EUR

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1249
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Starting price 150 EUR
Sold
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot 1250
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot

Result:

80 EUR

A. Thierry, Bloemstilleven 1251
A. Thierry, Bloemstilleven
Starting price 60 EUR
Urpman? Vaas met bloemen 1252
Urpman? Vaas met bloemen
Starting price 100 EUR
E. Lermer, Kosmische Prägung 1253
E. Lermer, Kosmische Prägung
Starting price 280 EUR
Sold
Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

Result:

120 EUR

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof 1255
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Starting price 100 EUR
Sold
H. Broer, Landschap Giethoorn 1256
H. Broer, Landschap Giethoorn

Result:

170 EUR

Sold
Henk Schuring, Abstracte compositie 1257
Henk Schuring, Abstracte compositie

Result:

100 EUR

Sold
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven 1258
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven

Result:

150 EUR

Sold
Russische School, Oude vrouw op stoel 1259
Russische School, Oude vrouw op stoel

Result:

150 EUR

Vaas met bloemen en kruik 1260
Vaas met bloemen en kruik
Starting price 80 EUR
Ru van Rossum,  De start 1261
Ru van Rossum, De start
Starting price 40 EUR
Sold
Reliëf Willem Hopman 1262
Reliëf Willem Hopman

Result:

60 EUR

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart 1263
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Starting price 70 EUR
Sold
J.F.C. van Os, Kanaal met boerderij 1264
J.F.C. van Os, Kanaal met boerderij

Result:

140 EUR

Sold
H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur 1265
H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel 1266
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel

Result:

150 EUR

Sold
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Result:

125 EUR

Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1268
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Starting price 100 EUR
Sold
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer 1269
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer

Result:

80 EUR

Sold
G. Diepeveen, Trant 1270
G. Diepeveen, Trant

Result:

90 EUR

A. Wulfse, Pot met bloemen 1271
A. Wulfse, Pot met bloemen
Starting price 180 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1272
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Starting price 50 EUR
M. Ohlquist, Bosven 1273
M. Ohlquist, Bosven
Starting price 70 EUR
Sold
Onduid.gesign., Fruit stilleven 1274
Onduid.gesign., Fruit stilleven

Result:

140 EUR

Sold
2x Oude ikonen 1275
2x Oude ikonen

Result:

90 EUR

Sold
2x Ongesigneerd, Wijsheer + moeder van Rembrandt 1276
2x Ongesigneerd, Wijsheer + moeder van Rembrandt

Result:

140 EUR

Sold
H. Paskamp, Duits landschap 1277
H. Paskamp, Duits landschap

Result:

40 EUR

Sold
Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1278
Onduid. gesig., Portret Indonesische man

Result:

50 EUR

Sold
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1279
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats

Result:

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren 1280
Starting price 100 EUR
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk 1281
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Starting price 100 EUR
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1282
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Starting price 25 EUR
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw 1283
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Starting price 80 EUR
Sold
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Result:

120 EUR

P.A. Jongsma, Handwerkende man 1285
P.A. Jongsma, Handwerkende man
Starting price 150 EUR
Sold
D. Wiggers, Hollands landschap 1286
D. Wiggers, Hollands landschap

Result:

225 EUR

Sold
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1287
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap

Result:

60 EUR

Sold
2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen 1288
2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen

Result:

40 EUR

Sold
Jan Wingen, Landschap met korenschoven 1289
Jan Wingen, Landschap met korenschoven

Result:

80 EUR