This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis 1307
J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis
Starting price 80 EUR
G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval 1337
G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Starting price 80 EUR
Herder en zijn vee aan het rusten 1338
Herder en zijn vee aan het rusten
Starting price 80 EUR
N. Huppes, Muiderslot in winter 1359
N. Huppes, Muiderslot in winter
Starting price 80 EUR
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen 1363
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Starting price 80 EUR
2x Ertman, Indonesische landschappen 1364
2x Ertman, Indonesische landschappen
Starting price 80 EUR
Ongesigneerd, Boer in interieur 1174
Ongesigneerd, Boer in interieur
Starting price 90 EUR
A. Jank, Cavalerie met lansen 1046
A. Jank, Cavalerie met lansen
Starting price 100 EUR
W. de Zwart, Veemarkt in dorp 1076
W. de Zwart, Veemarkt in dorp
Starting price 100 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1102
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Starting price 100 EUR
Feike C. Nossen, Hollands landschap 1110
Feike C. Nossen, Hollands landschap
Starting price 100 EUR
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed 1137
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed
Starting price 100 EUR
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1141
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Starting price 100 EUR
Onduid.gesign., Figuren in bos 1205
Onduid.gesign., Figuren in bos
Starting price 100 EUR
Juliantho, Indonische markt met figuren 1224
Juliantho, Indonische markt met figuren
Starting price 100 EUR
R. Holtrop, Hollands wintergezicht 1225
R. Holtrop, Hollands wintergezicht
Starting price 100 EUR
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk 1226
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Starting price 100 EUR
Urpman? Vaas met bloemen 1252
Urpman? Vaas met bloemen
Starting price 100 EUR
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof 1255
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Starting price 100 EUR
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1268
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Starting price 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren 1280
Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren
Starting price 100 EUR
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk 1281
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Starting price 100 EUR
J. M. Piket, Meisjes portret 1296
J. M. Piket, Meisjes portret
Starting price 100 EUR
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen 1297
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen
Starting price 100 EUR