This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen 1388
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen

Result:

60 EUR

Sold
Onduidelij, Mediterraans havengezicht 1387
Onduidelij, Mediterraans havengezicht

Result:

50 EUR

Sold
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade 1385
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade

Result:

40 EUR

Sold
3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

Result:

100 EUR

Sold
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

Result:

70 EUR

Sold
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

Result:

90 EUR

2x Gravures 1372
2x Gravures
Starting price 60 EUR
Sold
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

Result:

80 EUR

Sold
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen 1368
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

Result:

60 EUR

Sold
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

Result:

70 EUR

Sold
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren 1360
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren

Result:

50 EUR

Sold
J.W. Pieneman, Biddende vrouw 1357
J.W. Pieneman, Biddende vrouw

Result:

225 EUR

Sold
Onduid.gesign., Gezicht op dorp 1353
Onduid.gesign., Gezicht op dorp

Result:

50 EUR

Sold
Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

Result:

120 EUR

Sold
W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

Result:

70 EUR

Sold
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

Result:

90 EUR

Sold
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

Result:

50 EUR

Sold
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Result:

120 EUR

Sold
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

Result:

50 EUR

Sold
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1323
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem

Result:

400 EUR

Sold
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel 1322
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel

Result:

100 EUR

Sold
Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

Result:

60 EUR

Sold
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

Result:

60 EUR