Onduidelijk gesigneerd? Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 48 cm. In goede staat.
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
H.W. Eckhard. 1872 - . Duitse School. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Janos Visky. 1891 - 1987. Hongaarse School. Paardenkar in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Vervuild. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 52 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Duitse School. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eendenfamilie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Los Hoes Twenthe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Dorpskerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met vaart en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm. In goede staat.
J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer en boerin bij paarden met eg. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Sterrebeeld weegschaal, Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
H.M. Krabbé, 1930. 1868 - 1931. Drie Pekinese hondjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Erika Toliusis. Uruguay, Vancouver, Singapore et cetera. Tropisch palmenstrand met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 123 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Paardenmarkt Goor. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Drie rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
A. Hovings. Circa 1920. Wintergezicht met cavalerie. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Landschap met vee en figuur in roeiboot. Met Christie's etiket. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 39 cm. In goede staat.
Lucy Lagtenee. 1873 - . Franse School. Stilleven met schilderij, vaas en bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 46 x B 38 cm In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.F. v.d. Voort, 1943. Belgische School. Boerenfamilie bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 138 x B 79 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
L. Eland. 20e Eeuw. Naakte dame tegen muur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 23 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.
Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Soren Christian Bjulf 1890-1958 . Circa 1930. Deense vismarkt in de stad Kopenhagen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 96 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Alexander Klar. Duitse School. Portret naar Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Atelier Willy Martens. 1856 - 1927. Achterhof boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in tent met fakkel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Monogram MHZ. Circa 1940. Stilleven met porselein, glas, fruit en vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 90 cm. In goede staat.
F. Hoppe. 19e Eeuw. Meisje met konijn. Olieverf op paneel. Oud wormbeval. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In redelijke staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.
Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Naar Cornelis van Poelenburgh. 19e Eeuw. Hollands landschap met figuren. Restauraties. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In matige staat.
G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
J. Sluijters. 1881 - 1957. Ontwerp Wendingen (Art Deco boek). Vrouwelijk naakt met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
C.J. Mension. 1882 - 1950. Naakte schone in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
R. de Haan. 1943 - . Gezicht op Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Heer met wandelstok, kruik met glas. Verso lakstempel etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Johan Frederik Scherrewitz, 1868 - 1951. Landschap met zandpad, boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 90 cm. In goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Roser. Groot schilderij. 20e Eeuw. Stadsgezicht aan rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 136 x B 250 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.
P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1906 - 1881. Stal met drie militaire paarden, kippen en soldaat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
Louis Johan Hendrik Meijer. 1809 - 1866. Zeegezicht met tweemasters en sloepen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.