This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese celadon pot
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen geribbelde celadon pot met grijs craquele glazuur. Randglazuurschade. Afmeting: 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom
Result: 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Result: 110 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Met floraal/figuren decor. Alle haarlijn en enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Chinese Foo-hond
Starting price 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Foo-hond met mat-bruin en blauw glanzend glazuur. Afmeting: 14,3 x 13,2 x 8,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur
Starting price 250 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Geisha. Restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine vaas
Starting price 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen met draken decor
Starting price 400 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken decor, oren en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom
Result: 350 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.

Chinese vaas
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor en oren. Afmeting: 31,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenschaal
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen diepe schaal met floraal/vliegende draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, divers
Result: 375 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Chinese vazen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...

Chinese trekpot
Result: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met Lange Lijs decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Result: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Result: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Floraal. Grote schotel heeft haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm.

Japanse houtsnede
Result: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (9x)
Starting price 35 EUR

Negen maal antiek Japans porselein met landschappen en figuren decor. Gemerkt Osaka. Circa 1915. In goede staat.

2x Chinees porselein
Result: 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Starting price 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

3 Chinese theepotten
Starting price 120 EUR

Drie diverse Chinees porseleinen theepotten met Florale en figurendecors. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

3 Kantonese borden
Starting price 150 EUR

Drie Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose/figuren/Florale decors. 18e - 19e Eeuws. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

3 Kantonese borden
Starting price 150 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. Enkele chips en verder in redelijke staat.

3 Chinese blauwe borden
Result: 130 EUR

Drie diverse antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd en matig tot redelijke staat.

Chinese dekselvaas
Starting price 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor, chinese karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 13 cm.

Chinese zes-kantige vaas
Result: 225 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Result: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Satsuma figuren
Result: 150 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...

Satsuma Boedha
Result: 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Result: 120 EUR

Antieke Japanse Satsuma Boedha. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Result: 275 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Starting price 60 EUR

Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Result: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

4x Chinese plaquettes
Starting price 400 EUR

Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Result: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse erotische dolk
Starting price 200 EUR

Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Chinees/Kantonees porselein
Starting price 60 EUR

Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Jade geisha
Starting price 150 EUR

Grote Chinese jade gesneden geisha met bloemen. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Result: 900 EUR

Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden
Result: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Result: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese kom
Result: 700 EUR

Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Kantonese vaas + gemberpot
Result: 110 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot, Familie Rose + bodemmerk en een Kantonese vaas met krijgers. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Result: 130 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...

2x Chinese kommen
Result: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.
Starting price 400 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Chinese chocolade kan
Starting price 250 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Starting price 150 EUR

Chinees geglazuurd terracotta figuur. Chinese vrouw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Result: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 425 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Result: 1.200 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Antiek Japans servies, 1930
Result: 150 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...

Chinees bord
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen neksteun met tekst, landschap/vogel decor. Enkele chips. Afmeting: 15 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse lampen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Result: 1.200 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Starting price 200 EUR

Antiek Chinees geglazuurd terracotta figuur. Ming-stijl. Deels geglazuurd. Beschadiging achterkant. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese dekseldoos
Result: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

6x Chinese borden Ø 22,3 cm.
Result: 225 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met reliëf en lotusbloem decor. Twee borden goed, vier beschadigd. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.

Chinese vleesschotel
Result: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 41,5 x 34,5 cm. In goede staat.

Familie Verte schotel
Result: 350 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese gemberpot
Result: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse grote zeldzame antieke Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Starting price 400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese censer
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen censer op drie poten. Met bruin/groen craquele glazuur. Afmeting: 10,5 x Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinees tablet met draak
Result: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop en schotel
Starting price 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Starting price 300 EUR

Chinese houtgestoken penselenpot uit boomstam. Floraal/hert decor. Afmeting: 16 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Sang de Boeuf. Afmeting: 20 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met bruin theeglazuur, oren en drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

6x Kutani borden
Starting price 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees boeddha figuur
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees uit natuursteen gesneden boeddha figuur met gravering en lakstempel op bodem. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord
Starting price 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Starting price 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Antieke wierookbrander
Starting price 700 EUR

Antieke Chinese wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 7 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese bloemzuil
Starting price 150 EUR

Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met bruin craquele glazuur en ribbels. Afmeting: 16,5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Imari knobbelvazen
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

5-Delig Imari kaststel
Result: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

2x Imari porselein
Starting price 80 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

Imari knobbelvaas
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met Floraal/paradijsvogels decor en bodemmerk. Afmeting: 53 cm. Bovenste gedeelte gerestaureerd en verder in redelijke staat.

Imari bloempot+hocker
Starting price 250 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari borden, 1900
Starting price 90 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen borden met floraal/landschappen decor. In waaiervorm. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Result: 90 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

Imari petroleumlamp
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselpot
Result: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Starting price 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4 Delen Imari
Starting price 100 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Starting price 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.