Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel in octagonale vorm met Lange Lijs decor + vier tekens bodemmerk. Eén deksel chip onderkant. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. eind 19 e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramd. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinese plated messing wierookbrander met draak en koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen schaaltjes. Cargo Sunk 1822. Craquele glazuur. Floraal/dieren decor. Eén schaaltje chip. Afmeting: 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse wandelstok, met been gesneden paradijsvogel als heft en zilveren ring. Circa 1900. Snavel mist. Afmeting: L 85 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken wandplaquette met figuren in tuin bij pagode decor. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x 19,3 x 2,3 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick met stempel, sterren en Chinese tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquele glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie kapitale Chinees porseleinen vazen met Familie Rose en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 93 cm x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.
Klein wortelnoten Chinees kamerscherm met natuursteen, jade, ivoor snijstukken. Eén snijstuk gelijmd, één stukje hout mist. Afmeting: 31 x 31,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met rondom figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met Florale decors en papieren chinees etiket op de bodem. Afmeting: 17,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees gietijzeren keteltje met koperen deksel en karper in water decor. Afmeting: 18 x 21 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen houder. Rondom versiert met draken en vleermuizen. Geen deksel, geen bodem. Afmeting: 23,5 x 13 x 9 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen zes-kantige Familie Verte vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 44 x 18,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.
Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
Chinese natuursteen gesneden vaas met berglandschap decor + houten sokkel. Afmeting: 15,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Chinese neksteun voorzien van bewerking en tekst Hennessy, cognac. 10x6x5cm ca 1402 gram
Zilveren chinese theepot, versierd met floraal graveerwerk en een hoog hengsel met bamboedecor. 7x10x16cm. ca 195 gram. Minimaal deukje. In goede staat
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Japanse vazen met druivenranken decor. omstreeks 1900. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese lakwerk dekseldoos met goudkleurige vogels en bloesemtakken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.
Vroege Chinese mammoet ivoren figuur. 16e - 17e Eeuw. Ming op houten console. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.