Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn geschilderd floraal/figuren/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/figuren decor. Met bodemmerk Kang Xi. Afmeting: 6,3 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen pijpvaas met rondom figuren decor. Twee minimale chips. Afmeting: 41 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met kostbaarheden decor. Afmeting: 10,3 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal reliëf + bodemmerk. Celadon-kleur. Afmeting: H 33 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding met swastika. Afmeting: 34 x 24,3 x 14,8 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel met floraal/vogel decor. Cargo vondst. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Diepe Chinees porseleinen celadon schotel met vogel/rozetten decor en groen glazuur. Afmeting: 5,5 x Ø 23,3 cm. In goede staat.