Chinees porseleinen schaal met wit glazuur en rondom tekst. Afmeting: 5,3 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine wierookbrander met Foo-honden koppen. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees jade amulet op pvc standaard. Afmeting: 6 x 5,6 x 0,8 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met eenden in landschap decor. Glazuur randschade. Afmeting: 4 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale schaal met lichtgroen glazuur, Familie Rose coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing met parelmoer belijmde houders met figuren in landschap decor. Afmeting: 7,6 - 8,4. cm In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met figuren in tuin decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chips. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.