This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese wierookbrander
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met bruin theeglazuur, oren en drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

6x Kutani borden
Starting price 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chinees boeddha figuur
Starting price 80 EUR

Antiek Chinees uit natuursteen gesneden boeddha figuur met gravering en lakstempel op bodem. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord
Starting price 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Starting price 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Antieke wierookbrander
Starting price 700 EUR

Antieke Chinese wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 7 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese bloemzuil
Starting price 150 EUR

Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met bruin craquele glazuur en ribbels. Afmeting: 16,5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Imari knobbelvazen
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

5-Delig Imari kaststel
Result: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

2x Imari porselein
Starting price 80 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

Imari knobbelvaas
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met Floraal/paradijsvogels decor en bodemmerk. Afmeting: 53 cm. Bovenste gedeelte gerestaureerd en verder in redelijke staat.

Imari bloempot+hocker
Starting price 250 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari borden, 1900
Starting price 90 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen borden met floraal/landschappen decor. In waaiervorm. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Result: 90 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

Imari petroleumlamp
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselpot
Result: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Starting price 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4 Delen Imari
Starting price 100 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Starting price 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.