This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Result: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 425 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Result: 1.200 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Antiek Japans servies, 1930
Result: 150 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...

Chinees bord
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen neksteun met tekst, landschap/vogel decor. Enkele chips. Afmeting: 15 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse lampen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Result: 1.200 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Starting price 200 EUR

Antiek Chinees geglazuurd terracotta figuur. Ming-stijl. Deels geglazuurd. Beschadiging achterkant. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese dekseldoos
Result: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

6x Chinese borden Ø 22,3 cm.
Result: 225 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met reliëf en lotusbloem decor. Twee borden goed, vier beschadigd. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.

Chinese vleesschotel
Result: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 41,5 x 34,5 cm. In goede staat.

Familie Verte schotel
Result: 350 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese gemberpot
Result: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse grote zeldzame antieke Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Starting price 400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese censer
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen censer op drie poten. Met bruin/groen craquele glazuur. Afmeting: 10,5 x Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinees tablet met draak
Result: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop en schotel
Starting price 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Starting price 300 EUR

Chinese houtgestoken penselenpot uit boomstam. Floraal/hert decor. Afmeting: 16 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Sang de Boeuf. Afmeting: 20 x Ø 15 cm. In goede staat.