Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Chinees porseleinen oorvaas met grijs-wit craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redel...
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met haan decor. Chicken cup. Chip kopje + schotel. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.