This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

11x Paarden/éénhoorns
Result: 110 EUR

Elf diverse paarden/éénhoorns. Diverse materialen; brons, porselein, aardewerk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse makelij, onder andere: Herend, Red Mill, Rinconada et cetera. Afmeting: 5 - 17 cm. In goe...

3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Starting price 80 EUR

Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Lladro éénhoorn
Result: 90 EUR

Porseleinen éénhoorn met vlinder. Door Llador, Spanje. Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In goede staat.

3x Deens porselein
Starting price 100 EUR

Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.

3x Delftse borden
Result: 200 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Waaronder twee gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: Ø 35 - 36 cm. In goede staat.

3x Portugese Fayence
Result: 100 EUR

Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met lithografie Anton Heyboer
Result: 70 EUR

Porseleinen bord met lithografie Anton Heyboer. Dikke dames op strand. Afmeting: 27 x 27 cm. In goede staat.

Societé Maastricht vaas, 1910
Starting price 30 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig wandkruis
Starting price 150 EUR

Groot 18e eeuws Delftse of Franse Fayence polychrome Heilig wandkruis met wij-water houder. Twee breuken gelijmd. Afmeting: 40 x 25 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Delfts Fayence
Result: 40 EUR

Twee maal Delfts Fayence. 20e Eeuw. 1x Porceleyne Fles schaal + 1x Porceleyne Fles Delftse vaas met floraal decor. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

7x Divers (Duits) porselein
Result: 40 EUR

Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

4x Antieke Duitse steengoed kruiken
Starting price 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

3x Meissen porselein
Result: 95 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.

Grote tabakspot
Result: 80 EUR

Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.

2 Jeneverkruiken met zilveren rand
Result: 100 EUR

Twee Hollandse porseleinen likeurkaraffen bruin geglazuurd. Hollandse leeuwen met schild. Zilveren tuit. Afmeting: 32 cm. Gemerkt.
vroeg 20e eeuw

4 deksel terrines
Starting price 80 EUR

Vier antiek porseleinen Rokoko Barokstijl deksel terrines met Florale/goud decors. Gemerkt R.C. Bowbliou Frankrijk. Circa 1890. Afmeting: 21 - 25 cm. Minimale chip mogelijk en verder in goede staat.

3 wandborden met poezen
Starting price 40 EUR

Drie Duitse porseleinen wandborden, Kahla, Seltmann Weiden, gelimiteerde oplage. Een: Am Kachel ofen. Twee: 1991 Die Turnstunde. Drie: 1991 Die Spielkamerad. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Sitzendorf figuur
Starting price 150 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Starting price 30 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tegel
Result: 80 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

Majolica dekselschaal
Starting price 60 EUR

Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Starting price 250 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Oude porseleinen figurengroep
Result: 40 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.

6-Persoons Royal Copenhagen servies
Starting price 400 EUR

Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

3x Engelse Staffordshire honden
Starting price 70 EUR

Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..

Porseleinen figurengroep
Result: 45 EUR

Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen hinde figuur
Starting price 200 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen hinde. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 24 x 9,5 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Result: 50 EUR

Duits Rosenthal porseleinen herten jong. Abteilung Selb. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Starting price 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Result: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

Chinees kaststel
Result: 40 EUR

Klein 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Eén vaas + één deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Frans bisquit figuur
Result: 70 EUR

Groot antiek Frans gesigneerd bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Door X. Bracher, Depose 1461. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Porseleinen Napoleon set
Result: 160 EUR

Antieke Weense-stijl porseleinen tête à tête theeset voor twee personen. Met Napoleon/goud decor. Eén chip roomkan. Circa 1880. Afmeting: 14 x 41 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Starting price 70 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

Antiek Weens porseleinen figuur
Result: 50 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Result: 60 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Starting price 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

3 Delen aardewerk
Result: 45 EUR

Drie delen aardewerk. Bestaande uit: Steengoed baardmankruik, circa 1930. Chinees bordje, 19e eeuw, chip. Fayence polychrome bordje, gerestaureerd. Afmeting: 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delfts (4x)
Result: 70 EUR

Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...

3x Grote kommen
Starting price 80 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

Lot porselein Lange Lijs
Result: 250 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/peterselie decor. Eén kopje gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 4 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

5x Petrus Regout kommen
Starting price 80 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met herder/floraal decor. Afmeting: 7 x Ø 10,8 cm. In goede staat.

Duits servies
Starting price 100 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

5-Delig Makkumer kaststel
Result: 290 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

Weense bokaal vaas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Weense porseleinen dekselbokaal, kobaltblauw met goud decor en gelithografeerde figuren decors. Circa 1880. Afmeting: 36 x Ø 13 cm. In goede staat.

Majolica schaal
Starting price 150 EUR

Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal met floraal decor. Ontwerp Alfred Kusche, Baden 1447. Art Deco. Afmeting: 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Jardiniere
Result: 110 EUR

19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.

2x Platelen vazen
Starting price 200 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delftse borden
Starting price 160 EUR

Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen schalen
Starting price 60 EUR

Twee delen porselein. Bestaande uit: Majolica schaal in eendvorm, gemerkt Schram. En een goudkarper schaal. Afmeting: 28 - 44 cm. In goede staat.

Cakevormen + oliekruik (3x)
Result: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Twee cakevormen, waarvan één met haarlijn. En een kruik met tekst en datering 1887. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

2x Plateel, Vazen
Starting price 70 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Porseleinen servies met zilver overlay
Starting price 40 EUR

60-er Jaren porseleinen koffie/thee servies met zilver overlay. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2x Terracotta wand sierschotels
Starting price 30 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Verzameling kannen/bierpullen
Result: 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

5 Delen Duits steengoed
Starting price 50 EUR

Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

3x Bierkruiken
Starting price 60 EUR

Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

4x Antiek aardewerk+ porselein
Starting price 70 EUR

Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...

Porseleinen inktstel
Starting price 100 EUR

Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.

10x Goebel figuren, Haasjes
Result: 50 EUR

Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Fries' Fayence comfoor met theelicht
Starting price 40 EUR

Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.

Empire kop+schotel
Starting price 60 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

12x Goebel figuren, Haasjes
Result: 50 EUR

Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.

2 Sets Empire kratervazen
Starting price 280 EUR

Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse portre montre
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.

2x Hummel
Result: 50 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Meisje met paraplu + plaquette jongen bang voor kikker. Afmeting: 12 x 13 x 11 cm. / 2 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Starting price 100 EUR

Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Starting price 250 EUR

Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Starting price 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

8-Delig theeservies
Result: 40 EUR

Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bowlpot, 1930
Starting price 40 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Verzameling W.H. Goss porselein (16x)
Starting price 80 EUR

Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Majolica piedestal
Starting price 125 EUR

Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Delftse borden
Starting price 200 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.

Lot Delfts Fayence borden (7x)
Result: 300 EUR

Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Starting price 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

6x Samson bordjes
Starting price 90 EUR

Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.

5x Sculpturen Lou Schwirtz
Starting price 50 EUR

Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...

Italiaanse Capodimonte bloempot
Result: 140 EUR

Italiaanse Capodimonte Fayence bloempot op zuil. 20e Eeuw. Bloempot gaaf. Zuil gelijmd. Afmeting: 95 x Ø 28 cm. In redelijke staat.

Gouda platelen lampenvoet, 1920
Starting price 150 EUR

Zeldzame Zuid-Holland Gouda platelen lampenvoet. Decor slang. Schilder S.V. Circa 1920. Afmeting: 37 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Arnhem plateel servies
Starting price 550 EUR

Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...

2x Duitse vazen
Result: 60 EUR

Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels
Result: 180 EUR

Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
Result: 50 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.

Grote Fürstenberg pronkvaas
Result: 250 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.

3-Delig olie & azijnstel
Starting price 40 EUR

Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.

3x Makkumer schotels
Starting price 90 EUR

Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.

Grote Zuid Europese tegel
Starting price 80 EUR

Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Result: 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

2x Art Deco-stijl vazen
Result: 45 EUR

Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Result: 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Starting price 20 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

Italiaanse bloempot op zuil
Result: 80 EUR

Italiaanse, gesigneerde keramieken bloempot op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x Ø 40 cm. In goede staat.