This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Porseleinen figuur 6083
Porseleinen figuur

Result:

150 EUR

Sold
Antiek Majolica tafelstuk 6000
Antiek Majolica tafelstuk

Result:

150 EUR

Sold
Hutschenreuther paard 6038
Hutschenreuther paard

Result:

150 EUR

Sold
2x Duitse dekselvazen 6041
2x Duitse dekselvazen

Result:

150 EUR

Sold
Porseleinen Napoleon set 6129
Porseleinen Napoleon set

Result:

160 EUR

Sold
Lot antieke wandtegels 6180
Lot antieke wandtegels

Result:

180 EUR

Sold
2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw 6056
2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
2x Delftse dekselvazen 6054
2x Delftse dekselvazen

Result:

200 EUR

Sold
4x Delftse borden, 18e eeuw 6057
4x Delftse borden, 18e eeuw

Result:

200 EUR

Sold
3x Delftse borden 6100
3x Delftse borden

Result:

200 EUR

Sold
Paar vergulde vazen, 1900 6203
Paar vergulde vazen, 1900

Result:

200 EUR

Sold
Meissen bord 6028
Meissen bord

Result:

225 EUR

Sold
Vaas Hanau 6029
Vaas Hanau

Result:

225 EUR

Sold
Lot porselein Lange Lijs 6137
Lot porselein Lange Lijs

Result:

250 EUR

Sold
5-Delig antiek kaststel 6061
5-Delig antiek kaststel

Result:

250 EUR

Sold
4x 18e Eeuwse Friese Fayence 6017
4x 18e Eeuwse Friese Fayence

Result:

250 EUR

Sold
Delfts kaststel, 18e eeuw 6055
Delfts kaststel, 18e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Antiek Rozenburg tegeltableau 6072
Antiek Rozenburg tegeltableau

Result:

250 EUR

Sold
Grote Fürstenberg pronkvaas 6182
Grote Fürstenberg pronkvaas

Result:

250 EUR

Sold
Meissen taartschaal Ø 32,5 cm. 6036
Meissen taartschaal Ø 32,5 cm.

Result:

275 EUR

Sold
5-Delig Makkumer kaststel 6140
5-Delig Makkumer kaststel

Result:

290 EUR

Sold
Chinees Familie Rose waterpotje 6188
Chinees Familie Rose waterpotje

Result:

300 EUR

Sold
Lot Delfts Fayence borden (7x) 6171
Lot Delfts Fayence borden (7x)

Result:

300 EUR

Sold
4x M.O.L. Loosdrecht porselein 6019
4x M.O.L. Loosdrecht porselein

Result:

325 EUR