Grenen twee-deurs kast met afneembaar kopdeel. Circa 1824. Afmeting: H 242 x B 185 x D 52 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde Duitse vier jaargetijden kist met Schnappslot, deels professioneel gerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 77 x 149 x 51 cm. In zeer goede staat.
Twee houten opklapbare picknick sets (of strandstoeltjes). Bestaande uit: 2x stoel + 2x tafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 60 x 60 cm. / 78 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-deurs kussenkast 18e van eikenhout. Met geeboniseerde delen, drie uitgewerkte leeuwen kopjes en geheel staand op bolpoten. Omstreeks 1800. Afmeting: 200 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.
Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire penantkast. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 95 x 50 x 96 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ronde tafel met omranding versierd met meander motief. Circa 1900. Afmeting: H 73 x 95 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Seize-stijl halspiegel. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 200 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Utrechtse eikenhouten poortkast met ebbenhout. Twee stukjes hout front missen en sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 167 x 51 x 150 cm.
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Hindeloopen tafel met op blad floraal/papegaai decor. Onderkant blad vogel/ranken decor, zeegezicht en bijbelse vers. Gecontourneerd blad. Afmeting: 75 x 82 x 82 cm. In zee...
Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse spiegel met mahoniehouten ovale lijst en bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.
Mahoniehouten met leder beklede salontafel met Az-teken decor. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 130 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier twee-deurs kast met gebogen kop. Circa 1870. Kast is recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 195 x 110 x 45 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten bar of tv kast met opklapbare klep en twee lades in engelse stijl gemaakt met mooie patina 2oe eeuws in zeer goede staat 125x93x60 cm
Antieke? Spaanse-stijl eikenhouten broodspinde. Geborsteld. Deels oud, deels later. Afmeting: 169 x 140 x 54 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 85 x 50 cm. In zeer goede staat.
Grenen schrijfbureau. Circa 1920. Afmeting: 142 x 78 x 80 cm. Beslag later. In goede staat.