Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Dame met bloem, op marmeren basement. Circa 1910. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren tuintafel. Met floraal decor. Circa 1900. Jugendstil-stijl. Afmeting: 69 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde miniatuur schilderijen. Een Maria Isabella van Rutland. Twee onbekend deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
16x Zilveren gulden. 1904, 1912, 1914, 1915 en 1922 t/m 1944. Compleet. In goede staat.
10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.
6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote buffelhoorns op houten plaquette. Afmeting: 67 x 70 x 25 cm. In goede staat.