17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl barometer met thermometer van coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse citer. Circa 1910. Gemerkt The Globe Klavier Zither. Afmeting: 50 x 35 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 53 x Ø 39 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.