18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...
Grote antieke vijf-delige Duitse laat Biedermeier Flöten Uhr. Vruchtenhout. Circa 1850. Met zeer groot uurwerk met muziekrol en 77 Flöten. Eén dwarsflöte mist. Speelrol met 9 melodieën. Origineel besc...
Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
Antieke notenhouten Schwarzwalder Black Forest tafelklok met haan/kippen decor en emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...
18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwe...
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met Amor en lyra. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Vroeg 19e eeuwse Carrara marmeren skelet pendule onder glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting klok: 36 cm. Afmeting stolp: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Directoire, Empire pendule met Romein, medaillon en schild met opschrift Mistére. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk behoeft rein...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Jaeger Lecoultre Atmos pendule, Nr. 647828.Verguld, gebruikssporen. Blijft na vier uur stilstaan. Afmeting: 23 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met kwartier-slag. Drie gewichten. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense houtgestoken vergulde Cartelklok met touwtjes uurwerk, halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Houtworm in de console redelijke staat. Afmeting: 87 cm.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
Vroege Franse Cuba mahonie Empire portaal pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Schwarzwalder Jugendstil wandklok met prachtige tinnen wijzerplaat, met figuren en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Uurwerk heeft halfuur-slag. Afmeting: 35 x 30 x 17 cm. In goede...
Vroeg 19e eeuwse bronzen vergulde pendule met zwart marmeren basement. Origineel achtdaags-stil uurwerk met touwtjesslinger. 'Schoenpoetser'. Afmeting: 28 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met ridder. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén albast plaquette heeft haarlijn. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel. A. Charvet a Lyon. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Pierre Megnin Seloncourt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle klok met messing, schildpad en parelmoer inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slingervork mist aan slinger. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Special Editon jaarpendule. Huwelijk Diana + prins Charles 1981. Certificaat. President quartz.Goudkleurig kunststof. Afmeting: 24 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule. Vrouw met jonge panter. Twee-kleurig gepatineerd. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 53 x 14 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten balkon-vrijslinger. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Krimpnaad klokkast. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese staartklok met timpaankap. Circa 1800. Louis Seize. Wekkerwerk, geen originele poppen, beschildering zijkanten mist. Verder in goede staat. Afmeting: 178 cm.
Friese eikenhouten Biedermeier staartklok met wekkerwerk. Poppen later. Afmeting: 145 cm. In goede staat.