This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden horlogeketting
Result: 250 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat

2x Engelse keramieken figuren
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote zilveren ring met kleurstenen
Result: 35 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Starting price 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Starting price 175 EUR

Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat

3x Grote kommen
Starting price 80 EUR

Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.

Ring met diamant
Starting price 375 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat

Porseleinen Napoleon set
Result: 160 EUR

Antieke Weense-stijl porseleinen tête à tête theeset voor twee personen. Met Napoleon/goud decor. Eén chip roomkan. Circa 1880. Afmeting: 14 x 41 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen figurengroep
Result: 45 EUR

Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers mozaik-opaal
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat

Geelgouden oorclips met amethist
Starting price 150 EUR

Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat

Bronzen beeld, Naakte dame op paard
Result: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Starting price 375 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.
Result: 180 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Result: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Hollandse vitrine kast, 1850
Starting price 220 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kabinet
Starting price 250 EUR

Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek porseleinen figuur, 1930
Starting price 260 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje
Result: 50 EUR

Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Collier van granaat met gouden slot
Starting price 100 EUR

Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat

2x Miniatuur schilderijen
Result: 80 EUR

Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1880
Starting price 150 EUR

Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.

Zilveren herenhorlog met chatelaine, 1875
Starting price 200 EUR

Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...

Stoof + ketel
Result: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.