This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Lot zilveren mesjes etc.
Result: 60 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

2 Zilveren fotolijsten en 4 gespen
Starting price 140 EUR

Lot met 2 zilveren fotolijstjes gemaakt uit tasbeugels en 4 zilveren gespen, waarvan één gemaakt uit een tasbeugel en een strakke tasbeugel met niëllo. 833/000. Totaal ca 233 gram. 8-12cm. In redelij...

5 Delen zilver (divers)
Starting price 40 EUR

Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...

Zilveren theepot
Starting price 250 EUR

Zilveren theepot, 833/000, rond gelobd model met houten greep en knop. MT.:Onduidelijk, Amsterdam, jl.: M:1947. 22x13x17cm. Minimale deukjes en een onderstukje van de houten knop is afgebroken. ca 550...

Geelgouden oorstekers met citrien
Starting price 180 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met citrien. Gouden oorstekers met een ronde zetkast bezet met een cabouchon geslepen citrien. ø oorknop 8 mm. ca 2,0 gram. Winkelverkoopprijs € 449,-. Nieuw

Witgouden harthanger met diamant
Starting price 1.000 EUR

Witgouden harthanger, 750/000, met diamant. Strakke hanger in de vorm van een plat hart in de ogen bezet met 13 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. Grootte 16x19mm. ca 6 gram. Nieuw

Witgouden ring met smaragd en diamant
Starting price 1.900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Stevige ring voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15 ct. Met in de rand om de smaragd 10 briljant geslepen...

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.200 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een rail met baguette geslepen diamanten, verlopend in breedte met in het midden van de ring een rechthoekige zetkast met 5 baguette geslepen d...

Zilveren schaal
Starting price 170 EUR

Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat

Witgouden oorringen met diamant
Starting price 700 EUR

Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...

Zilveren roomlepel, schep en zeef
Starting price 70 EUR

Zilveren roomlepel, schep en theezeef, 833/000, roomlepel met ronde bak, schild en konijn, voorzien van reparatie, 11cm, een theeschep met biedermeierbewerking, 9,5 cm en een theezeef, rond model voor...

Lot zilver, 6 lepels en vaas
Result: 35 EUR

Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Starting price 1.800 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...

Zilveren oorijzer, 1891
Starting price 280 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, voorzien van stiften en bijbehorende mutsenspelden. Oorijzer, voorzien van restauratie voorzien van 2 verschillende stiften, met 2 uitgewerkte spelden voorzien van similie....

Zilveren geboortelepel, 1880
Starting price 110 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met peervormige bak, een rattenstaart en bewerkte steel met afbeelding van een boerin met juk. Voorzien van een onduidelijke gravure. MT.: P.Binckes, Sneek, jl.:G:1866...

Lodereinfles met goud
Result: 90 EUR

Kristallen lodereinfles ovaal model met lijnslijpsel voorzien van geelgouden kraag en dop, 585/000, gladmodel iets gedeukt. Het flesje is voorzien van een binnenstop. 2,5x1x9cm. In goede staat

3 Zilveren sieraden met zwart
Result: 30 EUR

Drie zilveren sieraden met zwarte stenen, 925/000. Leder collier met zilveren slot en een zilveren hanger met een ovale onyx, 16x16mm, een bijpassende ring met ovale onyx, breddte 18 mm, ø55, en een ...

2x Zilveren lepels, 1856
Starting price 90 EUR

Stel Groningse 835/000 zilveren lepels. Stelen rond model met kam. Mr. H. van Dam-Groningen. Anno 1856. Afmeting: 22 cm. Gewicht: circa 113 gram. In goede staat.

Kristallen strooibus met zilver, 1922
Result: 50 EUR

Vierkante geslepen kristallen strooibus, voorzien van 925/000 zilveren montuur met fraai opengewerkt knopdeksel. Synyer & Beddoes, Birmingham. Anno 1922. Afmeting: 5 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen
Starting price 35 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...

Lot zilveren ringen
Result: 70 EUR

Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde stenen. Diverse modellen. ca 79 gram In goede staat

Zilveren armband klauw
Result: 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, een klemarmband in de vorm van een klauw. Breedte 7-22mm. 58x50mm ca 53 gram. In goede staat

Zilveren collier en armband
Result: 35 EUR

Zilveren collier en armband, 835/000, met een geknoopte bewerking. 46 cm, 21cm. breedte 10-12mm. totaal ca 30,6 gram. In goede staat

Zilveren beugel
Starting price 30 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

Karaf met zilveren montuur, 1871
Result: 100 EUR

Kristallen karaf met markiesvormig slijpwerk, versierd met zilveren randen met graveerwerk en een zilveren ketting, 833/000. MT.:C.E. Held, Amsterdam. jl.:m:1871. ø16x38cm. Binnenzijde van de karaf is...

Zilveren koningscollier en armband
Starting price 120 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met koningschakel. Collier ø 4x4mm, lengte 60 cm en armband ø 3,5x3,5mm, lengte 23,5 cm. totaal ca 72 gram. Als nieuw

Choker met rode steen
Result: 135 EUR

Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...

Gouden herenring met diamant
Result: 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat

Zilveren taartschep + roomlepel
Result: 70 EUR

835/000 Zilveren taartschep met opengewerkte florale steel, afmeting: 23 cm, gewicht: circa 60 gram. En een antieke 835/000 zilveren roomlepel met florale gegraveerde steel. Afmeting: 10 cm. Gewicht: ...

Zilveren tabaksdoos
Starting price 125 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...

5-Delig plated theeservies
Result: 100 EUR

Vijf-delig Engels plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Starting price 160 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, gevuld, gemaakt in een markiesvormig met filetranden. MT.: Williams Ltd, Birmingham, jl.:u:1919. In redelijke staat

Collier van agaat en parel met camee hanger
Starting price 200 EUR

Collier van agaat en parel voorzien van geelgouden camee hanger en sluiting, 585/000. Collier met agaatkralen en zoetwaterparels, ø 8 mm, in het midden voorzien van een ovale opengewerkte hanger bezet...

Gouden broche met parels
Starting price 290 EUR

Gouden broche 585/000 met parels. Broche in de vorm van een blad van ruw bewerkt goud met in het midden een verlopende rij van parels. De broche is voorzien van een kanonsluiting. 55x25mm. ca 9,8 gram...

2x 19e Eeuwse wandkandelaren
Starting price 220 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Napoleon III wandkandelaren. Verguld en gepatineerd. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Starting price 120 EUR

Vier zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een parapluverkoper, 3x3x5cm, een kind op de schommel, 2,7x2,7x3,5cm, een lantaarnlichter, 4x2,5x4,5cm, en kaasdragers, 4x2,5x3cm. MT.: Lesener Amsterda...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 90 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een hoefsmid, 5x3x3,5cm, twee smedende figuren met aambeeld, 6,5x2x3,5cm en een een miniatuur met een dame en heer op een bankje. 3,5x5x3cm. MT.: o.a. L...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 90 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, voorzien van een figuur met kanon, 6,5x3x3cm, figuur in slee met paard, 8x2x2,5cm. en en draagstoel met 2 dragers, 3x5x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 19...

2x Italiaans albast
Starting price 50 EUR

Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.

2x Typemachines
Result: 70 EUR

Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

8x Speculaas/koek vormen
Result: 40 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten koekjes/speculaasvormen. Divers. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur dienblad, Duitsland
Starting price 45 EUR

Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat

Zilveren miniatuur staande klok
Result: 90 EUR

Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, fraai versierd met graveerwerk en getorste bewerking. Geplaatst op 4 klauwpoten. Bekroond met een staand figuur. 15 cm. ca 91 gram. In goede staat.

3x Antieke ketels
Result: 40 EUR

Drie antieke 19e eeuwse ketels. Eén maal roodkoperen appelketel. Eén maal messing waterketel. Eén maal messing theepot. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Houten wandversiering, 1920
Starting price 110 EUR

Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.

Grote schemerlamp
Result: 40 EUR

Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.

Zilveren amphora
Result: 40 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

Zilveren vaas
Result: 40 EUR

Zilveren vaas, 925/000, twaalfkantig met een omgeslagen rand. ø8x19,5cm. jl.: 1964, Utrecht. Minimaal deukje in de voet. In goede staat

Zilveren visschep, 1842
Result: 190 EUR

Massieve zilveren visschep, 833/000, met een schep voorzien van gegraveerde acanthusbladeren, bevestigd aan een ivoren greep. MT.: J.helweg, Amsterdam jl.: H:1842. 27 cm. totaal ca 157 gram. In goede ...

Zilveren beursje
Starting price 40 EUR

Zilveren beursje, 8000/000, manlienkoldertasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat

Zilveren pronklepel met wapen
Starting price 200 EUR

Grote antieke zilveren pronklepel, met grote peervormige bak, een deels getorste steel met een schild voorzien van een voorstelling met figuren. Aan de achterzijde van de bak is een medaillon bevesti...

Zilveren pronklepel en vork met wapen
Starting price 240 EUR

Stel met een zilveren pronklepel en -vork, 833/000, met een bewerkte bak met figuren en voorzien van een groot bekroond wapen met staande leeuw aan de bovenzijde van de deels getorste steel. MT.: Ge...

Zilveren jat
Result: 180 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met getorste draad, krullen en een ster met steen. bekroond met een fluitspelende man. 35 cm. ca 53 gram. Voorzien van pseudokeuren.

Zilveren snuifdoos, 1850
Starting price 90 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, schuitvormige met ribmodel voorzien van een schild en hangeroog. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven. Rond 1850. 4x2,5x3cm. ca 20 gram. diverse deukjes, verder in goede staat.

Roomstel met zilverwerk
Starting price 70 EUR

Twee-delig roomstel, zogenaamd Fries draadglas. Bestaande uit roomkan met greep op 835/000 zilveren voet en een suikerpot met 835/000 zilveren montuur, met hengsel voorzien van dubbele parelrand. In g...

2x Kruideniersscheppen
Result: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen kruideniersscheppen met noten handvatten. Afmeting: 44 - 46 cm. In goede staat.

Neo Gotische kaarskandelaar
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Starting price 180 EUR

Grote zilveren suikerstrooier, 833/000, op ronde voet, voorzien van oud Hollandse voorstellingen met florale randen. MT.: onduidelijk, Alkmaar. jl.:1817. ca 197 gram. ø7x21cm. Voet wat uit model en en...

Schildpaddoos met zilveren lepeltjes
Result: 80 EUR

Achtkantig dekseldoosje uit schildpad op 4 ivoren pootje gevuld met 12 zilveren lepeltjes in diverse modellen. 835/000. Totaal ca 75 gram. In goede staat

3x Anteke fotolijsten
Result: 50 EUR

Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Lot diversen met klokomranding, vazen, kan en keteltje
Starting price 50 EUR

Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.

Bewerkt bestek, 24 delig
Result: 50 EUR

Lot met plated bestek met biedermeier bewerking bestaande uit 6 tafelmessen, 5 tafelvorken, 5 tafellepels, 5 dessertlepels., een soeplepel, aardappellepel en een groentelepel. 18-28cm. In goede staat

Zilveren doos, Hindoeïsme
Starting price 350 EUR

Birmese zilveren dekseldoos, uit een hoog zilver gehalte, achtkantig model versierd met offerende figuren. 11x8,5x6,5cm. ca 255 gram In goede staat

Zilveren doos, Hindoeïsme
Starting price 500 EUR

Birmese opengewerkte dekseldoos, uit een hoog zilver gehalte, achtkantig model versierd met een voorstelling met aanbiddende figuren. Opengewerkte rand langs het deksel en de doos is aan de zijkant op...

Zilveren schaal, Hindoeïsme
Starting price 1.500 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Fruitschaal op zilveren voet, 1852
Result: 90 EUR

Kristallen fruitschaal op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met rand in aculadevorm, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:S;1852. Minimale chip. ø...

Zilveren theekist, 1882
Starting price 320 EUR

Zilveren theekist, 833/000, ovaal model met parelrand. Voorzien van scharnierend deksel met slot, sleutel ontbreekt. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: x:1882. 10,5x8,5x8cm. In goede staat

2x Bronzen kroonluchter
Starting price 100 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Starting price 25 EUR

Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.

2x Wandlampen
Starting price 200 EUR

Twee vergulde messing wandlampen met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Karaf met zilver
Result: 100 EUR

Kristallen geslepen karaf met greep, op een ronde zilveren voet met parelrand en een zilveren rand met graveerwerk bevestigd d.m.v. van een zilveren ketting aan de stop. 833/000. 15x13x40cm. In goede ...

3 Zilveren kandelaren
Result: 225 EUR

Set met drie zilveren kandelaren, op vierkant gecontourneerde voet, met vierkante uitlopende pilaar en rond licht. MT.: 2x Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: W:1956. 833/000, 1x MT.: Koninklijke van...

Zilveren kurkentrekker met schede
Result: 225 EUR

18e Eeuwse kurkentrekker in schede. Kurkentrekker met zilveren greep met parelmoerinleg voorzien van een zilveren schede met getorste bewerking. MT.: Vermoedelijk Hans Rincken, Amsterdam. 8,5 cm. Kle...

2 Schaaltjes met emaille
Result: 500 EUR

Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...

Zilveren kurkentrekker
Result: 200 EUR

Zilveren kurkentrekker, 833/000, met schede. Versierd met getorste randen. 8x6cm. Minimale deukjes. In goede staat

5x Zilv. lepels+1x vork, 1798
Result: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse zilveren lepels en één bijbehorende zilveren vork. Steelaanzet Amsterdams Lof en steeleinde Haags Lofje. Mr. Roelof Helweg-Amsterdam. Allen jaarletter P= 1798 en meerdere herkenringen....

2 Zilveren kandelaren, 19e eeuw
Starting price 550 EUR

Stel zilveren kandelaren, 812/000, op gecontourneerde ronde voet versierd met floraal decor. ø15x29cm. Wenen, Oostenrijk, eerste heft 19e eeuw. De kandelaren zijn gevuld. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Starting price 200 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, gecontourneerd vierkant model versierd met rasters en voluten. 11x11x12cm. Met gevulde voet. In goede staat

Zilveren tabakspot, Denemarken
Result: 260 EUR

Zilveren tabakspot, 925/000, rond model versierd met cannelures en een gegraveerde knerrenrand. Voorzien van monogramgravures. Het deksel in voorzien van een houten knop. De ronde voet waarop de pot s...

Lot zilveren bestek
Result: 550 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...

Bokaal met deksel
Starting price 130 EUR

Zilveren bokaal met deksel, 800/000, rond model versierd met een rand van acanthusbladeren voorzien van een deksel met een pijnappel. Bokaal met uitgewerkte grepen en geplaatst met bewerkte klauwpoten...

Zilveren miniatuurklok
Starting price 950 EUR

Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...

Collier van barnsteen
Starting price 50 EUR

Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat

Collier koraal en parel
Result: 225 EUR

Collier van zoetwaterparels en 5 snoeren engelenkoraal, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met spiraalbewerking. lengte 42. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Starting price 225 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Deens, op een vierkant gecontourneerde voet en een vierkant gecontourneerd licht. Assayer: Johannes Siggard, 1944. 11x11x11cm.

Antieke Franse globe
Starting price 400 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Barometer
Result: 60 EUR

Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat

Witgouden rng met diamant
Starting price 200 EUR

Witgouden fantasieslagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag 5 briljant geslepen diamanten geplaatst in 4 poot-chatons. In het goud aan de zijkanten zijn briljant geslepen diamanten door...

2 Gouden ringen met zirconia
Starting price 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met zirconia. Twee rijringen met een railzetting met zirconia's. ø 57 en ø 58. breedte 3 mm. Totaal ca 3 gram. In goede staat

5 Sieraden met barnsteen
Starting price 90 EUR

Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat

Barnstenen collier
Starting price 70 EUR

Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat

Zilveren theecomfoor, 1854
Starting price 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

Zilveren bonbonschaal
Starting price 200 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...

Zilveren cabaret, 1856
Starting price 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.

Miniatuur portret met jonge vrouw
Starting price 280 EUR

19e Eeuws miniatuurschilderij van jonge dame met bewerkte messing lijst. Gesigneerd V. Halli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot
Starting price 950 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...