Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers, X vormig met daaraan hangend een witgouden ruitvormige zetkast met in het midden een vierkant geslepen saffier en daaromheen een ran...
Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antiek historisme messing inktstel met lakstempel. Glazen binnenhouders beschadigd. Circa 1880. Afmeting: 12 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een rail met baguette geslepen diamanten, verlopend in breedte met in het midden van de ring een rechthoekige zetkast met 5 baguette geslepen d...
Witgouden oorringen, 750/000, met diamant. Fijn klapcreolen in V-vorm aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal 26, 0,40ct. breedte 2,7mm. lengte 23mm. ca 4,3 gram. Winkelverkoopp...
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een knoop met lijnbewerking. ø 7,5 mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen- en cirkeldecor. Voorzien van een parelrand. 22x14x7cm. ca 182 gram. MT.: A.Presburg & zoon, Haarlem, na 1951. In goede staat
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.