Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met vaas/floraal decor. Afmeting: 7,5 x Ø 26 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Imari porseleinen chocoladekoppen. Vroeg 19e eeuw. Eén kopje gaaf, zes kopjes met haarlijn of chip. Afmeting: 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Met floraal/figuren decor. Alle haarlijn en enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.