Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Louis Philippe kast met lades en schappen. Circa 1860. Mooie patina. Afmeting: 217 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Gave antieke mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en 4-spant poot. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 100 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse notenhouten lectuurhouder met koperen armaturen. Afmeting: 47 x 46 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met zes-kantige poten. Circa 1870. Afmeting: 66 x 114 x 102 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade en bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 63 x 71 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met bandintarsia. Afmeting: 208 x 125 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met vergulde bronzen kapitellen, origineel beslag en hekwerk. Circa 1780. Afmeting: 235 x 175 x 57 cm. Lichte beschadiging. Verder in goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.
Bruin-lederen opsta-stoel met electrische bediening. Voorzien van zware aluminium voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 73 x 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.