Rolande. 20e Eeuw. Handwerkend meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
José Frappa. Tweede helft 20e eeuw. Italiaanse vrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram A.K. van C. 20e Eeuw. Indonesische dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
T. Ankone, Oldenzaal. Boerderij de Bommelas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Haarlemmer poort. Vlekje. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.
Zürcher Fecit. Duitse School. Devote figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 18,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Jachthond met haas. Ingekleurde ets op papier. Waterschade rechts langs passe partout. Afmeting: H 54 x B 44 cm. In redelijke staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Eugene Kriel? 1878. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met drie poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
L. Landré. 1875 - 1952. Dorpsgezicht met gracht en woonboten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.