Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte schotel met keizer te paard en figuren in berglandschap. Bodemmerk blad. Chips rand. Afmeting: ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.
Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude Majolica bloempot op zuil. Cassis kleur. Floraal decor. Afmeting: H 115 x ø 40 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Hollands Porceleyne Fles Fayence kaststel. Eén chip. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijk/goede staat.