This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Oude inheemse boog
Result: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Oud koppensneller mes (Borneo)
Starting price 90 EUR

Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.

Originele kris
Result: 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

3x Blanke wapens
Result: 50 EUR

Drie maal blanke wapens. Bestaande uit: Twee maal Waffenschmidt Solingen, oefen degens. Eén maal Indonesische Gurkha messenset. Afmeting: 42 - 110 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer
Result: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Oude vergulde ponjaard
Result: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Hollands marine sabel
Result: 300 EUR

Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Engels vuursteen pistool
Result: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuws ringhaan pistool
Result: 450 EUR

19e Eeuws Nederlands ringhaan pistool. Conversie. Genummerd 1AR4B25. Afmeting: L 45 cm. In zeer goede staat.

Gouden armband met robijn
Result: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Starting price 8.000 EUR

Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...

Witgouden ring met diamant
Starting price 400 EUR

Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...

Parelcollier met gouden slot
Result: 85 EUR

Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat

Lot zilveren sieraden, 3x
Result: 90 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...

2 Parelcolliers
Starting price 60 EUR

Lot met twee parelcolliers, een snoer met cultive parels, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden karabijnsluiting, 585/000, 62 cm en een collier van grijze cultive parels met een matige kwaliteit, beve...

Zilveren armband met malachiet
Starting price 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat

Belgisch duppelloops hagelschut geweer
Result: 100 EUR

Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.

Voorlader
Result: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.

2x Porseleinen figuren
Starting price 60 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver (divers)
Starting price 60 EUR

Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...

Gerold figuur, Papegaai
Result: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Starting price 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Mini-camera Zeiss
Starting price 80 EUR

Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

4x Antieke fotoalbums
Result: 100 EUR

Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.