Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.
Drie maal blanke wapens. Bestaande uit: Twee maal Waffenschmidt Solingen, oefen degens. Eén maal Indonesische Gurkha messenset. Afmeting: 42 - 110 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Hollands Marine sabel met riem. Model 1882, IJzerhouwer. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Nederlands ringhaan pistool. Conversie. Genummerd 1AR4B25. Afmeting: L 45 cm. In zeer goede staat.
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...
Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Collier van cultive parels, ø 6/6,5 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting, 585/000, strikvormig bezet met een parel. Geknoopt collier ca 52 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...
Lot met twee parelcolliers, een snoer met cultive parels, ø 6,5mm, bevestigd aan een geelgouden karabijnsluiting, 585/000, 62 cm en een collier van grijze cultive parels met een matige kwaliteit, beve...
Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat
Onklaar gemaakt Belgisch dubbelloops hagelschut geweer met graveringen. Francotte's Arms Liege. Afmeting: L 114 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse voorlader. Gemerkt G.R. met kroon. Oxidatie. Einde loop beschadigd. Afmeting: L 146 cm. In matige toestand.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.