Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antieke klassistische houten piedestal. Circa 1900. Afmeting: H 120 x B 35 x D 34 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Kleine antieke messing geëmailleerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Antieke gobelin met jagers en wildvoorstelling. Circa 1920. Afmeting: 128 x 183 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie delen antiek opaline glas. Handbeschilderd. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal vaas en één maal petroleumlamp. Afmeting: 26 - 53 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse lijsten. Onder andere; één maal bladgoud met veren hoeken. Doekmaat: H 34,5 x B 35,5 cm / H 65 x B 49,5 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met console, haan en Foo-honden koppen. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl lampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.
Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote decoratieve houten gepolychromeerde putti met schelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Drie oude kruideniers voorraadblikken. Twee maal Neuteboom Koffie/Thee. Eén maal Hart Zuurkool. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijke staat.
Gekleurde benen waaier, deels opengewerkt en met fraaie afbeeldingen van onder andere musicerende dames, bloemen en bijen. In originele bewaardoos. Afmeting: circa 24,5 cm. Gewicht: circa 50 gram. In ...
Twee oude marionet poppen gemaakt van hout met metalen harnassen. Ridders. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.
Oude Duitse globe. Räths Physikalischer Erdglobus Leipzig. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x ø 30 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren (tuin) bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee design tafellampen met marmeren kappen. Brons gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse gecontourneerde schildpaddoos. Zonder pootjes. Afmeting: L 15 x B 7,5 x H 4,5 cm. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.
Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.