Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Oud slingerglas met gravure. Groenendael en zwaan. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Glazen design vaas en een Leerdam spijkerbol. Ontwerp A.C. Copier. Afmeting: H 20 cm. / ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...
Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.
Oud gebrandschilderd venster. Circa 1920. Glas-in-lood. School wedstrijden ULO Oosterbeek Wisselprijs. Afmeting: 41 x 52 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Kristallen gembercoupe, rond model op hoge ronde voet. Voorzien van fraai floraal graveerwerk. ø15x28 cm. In goede staat.
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tassa van bruin rookglas met zwarte ringen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 16,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse opaline schaal met figuren voorstelling en goud decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met datering 1876 + tinnen armatuur met kabouter. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal modern glaswerk. Twee maal Pools glas, gesigneerd A.J. Adam Jablonski. Eén maal paper weight, ongesigneerd. Murano. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Leerdam Copier rood glazen vaas. Model KN1762. 1928. Afmeting: 16,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote oude mondgeblazen glazen vaas met luchtbellen en blauw. Circa 1950. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.