This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Sold
A. Heyboer, Spetter kip 1198
A. Heyboer, Spetter kip

Result:

300 EUR

Sold
Ongesigneerd, Hollands stadskanaal 1260
Ongesigneerd, Hollands stadskanaal

Result:

300 EUR

Sold
2x Japanse bronzen vazen 2178
2x Japanse bronzen vazen

Result:

300 EUR

Sold
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. 3000
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Result:

300 EUR

Sold
Nachtlicht Tournant klok, 1880 3525
Nachtlicht Tournant klok, 1880

Result:

300 EUR

Sold
Antieke serpentijn regulateur, 1860 3548
Antieke serpentijn regulateur, 1860

Result:

300 EUR

Sold
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

Result:

300 EUR

Sold
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592
Antieke Franse bureauklok, 1900

Result:

300 EUR

Sold
Hollandse Barok vitrinekast 4160
Hollandse Barok vitrinekast

Result:

300 EUR

Sold
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm 4522
Perzisch tapijt, 325 x 225 cm

Result:

300 EUR

Sold
6x Chinese borden, 18e eeuw 6032
6x Chinese borden, 18e eeuw

Result:

300 EUR

Sold
2x Antieke Chinese penselenpotten 6037
2x Antieke Chinese penselenpotten

Result:

300 EUR

Sold
2x Antieke Chicken cups 6099
2x Antieke Chicken cups

Result:

300 EUR

Sold
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw 6104
Grote Japanse Imari schotel, 19e eeuw

Result:

300 EUR

Sold
2x Oude Chinese vazen 6253
2x Oude Chinese vazen

Result:

300 EUR

Sold
Oude Chinese knobbelvaas 6261
Oude Chinese knobbelvaas

Result:

300 EUR

Sold
Oude Chinese knobbelvaas 6319
Oude Chinese knobbelvaas

Result:

300 EUR

Sold
3-Delig zilveren servies (Zweden) 321
3-Delig zilveren servies (Zweden)

Result:

290 EUR

Sold
Lot bloedkoralen 312
Lot bloedkoralen

Result:

280 EUR

Sold
Groot lot zilver 583
Groot lot zilver

Result:

280 EUR

Sold
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw 1145
K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw

Result:

280 EUR

Sold
Oude Chinese vaas 6562
Oude Chinese vaas

Result:

280 EUR

Sold
Zilveren kan, 18e eeuw 12
Zilveren kan, 18e eeuw

Result:

275 EUR

Sold
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting 28
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting

Result:

275 EUR

Sold
Messen met zilveren heft (18x) 91
Messen met zilveren heft (18x)

Result:

275 EUR

Sold
Gouden armband met malachiet 281
Gouden armband met malachiet

Result:

275 EUR

Sold
Barnsteen collier, olijfvormig 411
Barnsteen collier, olijfvormig

Result:

275 EUR

Sold
Gouden oorhangers met bloedkoraal 751
Gouden oorhangers met bloedkoraal

Result:

275 EUR

Sold
Chinese bronzen wierookschaal 2073
Chinese bronzen wierookschaal

Result:

275 EUR

Sold
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 6028
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Result:

275 EUR

Sold
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw 6149
3x Antieke Chinese drakenborden, 18e eeuw

Result:

275 EUR

Sold
6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels 6296
6x Antieke Chinese Kang Xi kop + schotels

Result:

275 EUR

Sold
20x Antieke K.P.M. borden, 1900 6339
20x Antieke K.P.M. borden, 1900

Result:

275 EUR

Sold
Zilveren dienblad 13
Zilveren dienblad

Result:

260 EUR

Sold
Fries zilveren kan met onderschotel 65
Fries zilveren kan met onderschotel

Result:

250 EUR

Sold
Zilveren tabaksdoos 96
Zilveren tabaksdoos

Result:

250 EUR

Sold
Vitrinekastje met zilveren miniaturen 100
Vitrinekastje met zilveren miniaturen

Result:

250 EUR

Sold
Zilveren geboortelepel & vork, 1858 269
Zilveren geboortelepel & vork, 1858

Result:

250 EUR

Sold
Zilveren kraanvogel 375
Zilveren kraanvogel

Result:

250 EUR

Sold
Zilveren bonbonmandje 540
Zilveren bonbonmandje

Result:

250 EUR

Sold
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis 1040
H. Baas of Buys, Markttafereel, vrouw reinigt vis

Result:

250 EUR

Sold
Ongesigneerd, Musicerende herders 1045
Ongesigneerd, Musicerende herders

Result:

250 EUR

Sold
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen 1057
E. Strasser, Vrouw plukt bloemen

Result:

250 EUR

Sold
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk 2070
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk

Result:

250 EUR

Sold
Bloempot op zuil, 19e eeuw 2172
Bloempot op zuil, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Oosterse messing bloempot 2256
Oosterse messing bloempot

Result:

250 EUR

Sold
Martell Cordon Bleu cognac 2440
Martell Cordon Bleu cognac

Result:

250 EUR

Sold
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. 3001
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Result:

250 EUR

Sold
5x Biquit porseleinen poppen, 1900 3014
5x Biquit porseleinen poppen, 1900

Result:

250 EUR

Sold
Grote messing belklok, 1880 3523
Grote messing belklok, 1880

Result:

250 EUR

Sold
Antiek Frans klokkenstel, 1920 3533
Antiek Frans klokkenstel, 1920

Result:

250 EUR

Sold
Groot antiek marmeren klokkenstel 3537
Groot antiek marmeren klokkenstel

Result:

250 EUR

Sold
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw 3554
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Hollandse staande klok, 19e eeuw 3667
Hollandse staande klok, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

Result:

250 EUR

Sold
Tafel met marqueterie, 18e eeuw 4034
Tafel met marqueterie, 18e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Louis Quinze-stijl commode 4041
Louis Quinze-stijl commode

Result:

250 EUR

Sold
Neo Renaissance kast, 1860 4050
Neo Renaissance kast, 1860

Result:

250 EUR

Sold
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw 4051
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Grote gestoken stoel, 19e eeuw 4055
Grote gestoken stoel, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Zeeuwse kast 4226
Zeeuwse kast

Result:

250 EUR

Sold
Mahonie klapbuffet 4274
Mahonie klapbuffet

Result:

250 EUR

Sold
Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4278
Orgelgebogen commode, 18e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
Heilig hart beeld, 19e eeuw 5070
Heilig hart beeld, 19e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
2x Meissen borden, 1920 6053
2x Meissen borden, 1920

Result:

250 EUR

Sold
Duits,Rosenthal servies 6069
Duits,Rosenthal servies

Result:

250 EUR

Sold
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6077
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Result:

250 EUR

Sold
5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden 6336
5x 18e Eeuwse Cheng Lung borden

Result:

250 EUR

Sold
2x Oud Chinees porselein 6470
2x Oud Chinees porselein

Result:

250 EUR

Sold
Gouden ring met smaragd 710
Gouden ring met smaragd

Result:

240 EUR

Sold
Corneille, Naakte vrouw met duif 1272
Corneille, Naakte vrouw met duif

Result:

240 EUR

Sold
C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren 1315
C. van Vugt, Strandgezicht met vele figuren

Result:

240 EUR

Sold
Eiken kist 4166
Eiken kist

Result:

240 EUR

Sold
Zilveren kaneelstrooier, 1882 67
Zilveren kaneelstrooier, 1882

Result:

225 EUR

Sold
Zilveren kluwenmandje 167
Zilveren kluwenmandje

Result:

225 EUR

Sold
2x Plated 5-lichts kandelaren 474
2x Plated 5-lichts kandelaren

Result:

225 EUR

Sold
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking 1046
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoofdbedekking

Result:

225 EUR

Sold
Onduidelijk, Wandelaar met hond 1070
Onduidelijk, Wandelaar met hond

Result:

225 EUR

Sold
P.H. Topalski,  Portret Joodse man met hoed 1093
P.H. Topalski, Portret Joodse man met hoed

Result:

225 EUR

Sold
J. Jans, Twee figuren bij piano 1240
J. Jans, Twee figuren bij piano

Result:

225 EUR

Sold
Onbekend, Sterrenwacht met figuren 1271
Onbekend, Sterrenwacht met figuren

Result:

225 EUR

Sold
J. Maris?, Damesportret 1303
J. Maris?, Damesportret

Result:

225 EUR

Sold
H. Berlage, Papegaai 1308
H. Berlage, Papegaai

Result:

225 EUR

Sold
Oosters snijwerk met olifanten 2055
Oosters snijwerk met olifanten

Result:

225 EUR

Sold
Antieke hangpetroleumlamp, 1915 2135
Antieke hangpetroleumlamp, 1915

Result:

225 EUR

Sold
Antieke symphonium speeldoos+platen 2222
Antieke symphonium speeldoos+platen

Result:

225 EUR

Sold
Antieke Engelse picknickmand 2346
Antieke Engelse picknickmand

Result:

225 EUR

Sold
Lot oud/antiek kinderspeelgoed 3111
Lot oud/antiek kinderspeelgoed

Result:

225 EUR

Sold
4x Antieke armleunstoelen 4135
4x Antieke armleunstoelen

Result:

225 EUR

Sold
Grote Majolica huzaar 6010
Grote Majolica huzaar

Result:

225 EUR

Sold
Oud Chinees Familie Rose vaasje 6162
Oud Chinees Familie Rose vaasje

Result:

225 EUR

Sold
2x Aparte oude Chinese kopjes 6391
2x Aparte oude Chinese kopjes

Result:

225 EUR

Sold
Oude Chinese vaas 6415
Oude Chinese vaas

Result:

225 EUR

Sold
3x Oude Chinese Foo-honden 6482
3x Oude Chinese Foo-honden

Result:

225 EUR

Sold
Antiek porseleinen figuur, 1910 6658
Antiek porseleinen figuur, 1910

Result:

225 EUR

Sold
Witgouden alliancering met diamant 52
Witgouden alliancering met diamant

Result:

220 EUR