This website uses cookies

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Chinees bronzen sculptuur
Result: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Groot beeld, Ole Langerhorst.
Starting price 210 EUR

Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Result: 35 EUR

2x Indonesische beelden
Result: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen asbak 'eend', 1933
Starting price 250 EUR

Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Result: 50 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha
Starting price 120 EUR

Kleine bronzen boeddha
Starting price 50 EUR