Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Twee handen, vriendschap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 39 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw met bondage op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bronzen uil op tak met zwart marmeren basement. Met signatuur W. Lehmbruck. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen beschilderde figuren. Ongesigneerd. Eén maal kat met dirigeerstok. Eén maal kat met grote trommel. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Bronzen buste. Napoleon Bonaparte op marmeren boekensteun. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandplaquette met compositie metalen fazant. Brons kleurig. Circa 1900. Afmeting: 45 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Zittende heer met hoed. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgestoken figuren. Afmeting: H 105 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen 'Vrouwe Justitia'. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen damesbuste. Circa 1880. Sokkel gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.