This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Oud Chinees rolschilderij
Result: 60 EUR

Groot oud Chinees rolschilderij. Berglandschap met waterval. Gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: 194 x 73 cm. In goede staat.

S. Schreuder, Landschap met reeën
Result: 60 EUR

S. Schreuder. Circa 1930. Landschap met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

C. Klein, Hollands wintergezicht
Result: 60 EUR

C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Fünfte Egyptische Plage
Result: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die Achte Egyptische Plage
Result: 60 EUR

18e Eeuwse gravure. Die Achte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Chinese aquarellen
Result: 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

S. Beulakker, Landschap met berkenbomen
Result: 60 EUR

S. Beulakker. 1946. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Result: 60 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in interieur
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Result: 60 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Koeien bij hek
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Result: 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Jolanda Brouwers, 6x Zeefdruk
Result: 60 EUR

Jolanda Brouwers. 90-er Jaren. Zes zeefdrukken. Abstract figuratief, divers. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Result: 60 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Result: 60 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.

L. Kramer, Dikke dansende vrouw
Result: 55 EUR

L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw
Result: 50 EUR

18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Result: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

Paul Bodifée, Zandpad met boerin
Result: 50 EUR

Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.

R. Hoetner, Vaas met bloemen
Result: 50 EUR

R. Hoetner (Laren). Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede staat.

Naar E. Houbolt, Dame met stola
Result: 50 EUR

Naar Edouard Houbolt. Dame met stola. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

M. Rem, Verso man met huis in landschap
Result: 50 EUR

M. Rem. '76. Hollandse School. Verso man met huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw
Result: 50 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.