This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Naar Roy Lichtenstein, Meisjesportret
Result: 240 EUR

Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam
Result: 240 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Result: 240 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

J. Pauwels, Havengezicht
Result: 235 EUR

Jos Pauwels. 1903 - 1983. Havengezicht. 50-er Jaren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuws aquarel, Italiaans riviergezicht
Result: 225 EUR

19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Heuvelachtig landschap
Result: 225 EUR

D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond
Result: 220 EUR

Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Roofvogel
Result: 220 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstracte compositie
Result: 200 EUR

Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Boerderij met paardenspan
Result: 200 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boerderij met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw
Result: 200 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Result: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen
Result: 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Karel Appel, Zeefdruk/Lithografie
Result: 200 EUR

Karel Appel. Zeefdruk/Lithografie. 1921 - 2006. Titel: Musique Barbare + LP in originele map. Afmeting: 37 x 26,3 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Result: 200 EUR

J. Vergeer. Circa 1950. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 140 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Poezen portret
Result: 200 EUR

Monogram H.R. Tweede helft 20e eeuw. Poezen portret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18,5 cm. In goede staat.

B.C. Noltee, Stadsrivier
Result: 200 EUR

B.C. Noltee. 1903 - 1967. Stadsrivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 18 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA
Result: 200 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Zoutfabriek Hengelo. Eénmalige uitgave, proefdruk. Litho op papier. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Result: 190 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

L. Landré, Rotterdams havengezicht
Result: 190 EUR

L. Landré. Circa 1930. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Result: 190 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Hobbe Smith, Riviergezicht
Result: 180 EUR

Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.

P. Renard, Hollands strandgezicht
Result: 180 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsrand met zigeunerkamp
Result: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Verso Octave de Coninck. Belgische School. Standsrand met zigeunerkamp. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.