This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Result: 40 EUR

N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Oude lakwerk lithografie
Result: 40 EUR

Oude lakwerk lithografie. Vrouw in natuur met dieren. Op paneel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

M. Carels, Twee kippen bij venster
Result: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Result: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Result: 40 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

P.P. Schuurman, Portret man met baard
Result: 40 EUR

P.P. Schuurman. Portret man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Zonnebloem
Result: 35 EUR

H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Result: 35 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Result: 35 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Martini reclame ontwerp, 1970
Result: 30 EUR

Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Result: 25 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

2x Antieke gravures
Result: 25 EUR

Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Result: 25 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

P. Stöven, Vaas met bloemen
Result: 25 EUR

P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.