Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren theezeef en suikerschep, 833/000, met ivoren greep. 11-14cm. In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.