Anton Heyboer. Naakte dame. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1932. 1880 - 1962. Houten schuur in besneeuwd landschap. Reproductie. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.