Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.
Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende man. Op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.