Grote Jugendstil glazen tafelschaal. Afmeting: 27 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.